A Budaörsi Sport Club aktuális eredményei

(Budaörs, 2015. január 25. – Budaörsi Infó) A Budaörsi Sport Klub a 2015-ös évben is aktívan részt vesz a sportéletben. Nézzék meg cikkünkben az elmúlt hetekben elért eredményeiket.

2015. január 12-18

Legkiemelkedőbb eredményeink:

ASZTALITENISZ – Felnőtt Budapest Bajnokság: Pergel – Fazekas páros aranyérmes lett.

JUDO – Horvát Nemzetközi Verseny (Samobor): Forgács Tamás és Juhász Bernadett 3. hely

Asztalitenisz:

Eredmények (2015.01.12-18):

Január 13: Női KSZL Negyeddöntő Mérkőzés: Budaörsi 2i SC – Postás SE I.: 4-6 (Molnár 2, Pergel 1, Pergel-Fazekas páros)

Január 17: Felnőtt Budapest Bajnokság: Pergel – Fazekas páros aranyérmes lett, a döntőben a Postás SE párosát, Kertai Ritát és Ambrus Krisztinát győzték le 3:1-re.

Pergel Szandra és Fazekas Mária a dobogó tetején

Január 18. NŐI ETTU KUPA NEGYEDDÖNTŐ MÉRKŐZÉS:

A budaörsi lányok a második legrangosabb nemzetközi kupában, az ETTU Kupában játszhatnak a legjobb négy közé jutásért a francia Metz TT csapata ellen. A legjobb 8 közt kizárólag a Budaörs csapata képviselheti hazánkat a nívós nemzetközi mezőnyben.  Az oda-visszavágó rendszerű forduló első mérkőzésére itthon került sor, ahol a Budaörsi 2i SC csapata jó játékkal ugyan, de 3:0-ra alul maradt a 3 kínai születésű játékossal felálló Metz TT csapata ellen.

A visszavágóra január 23-án került sor Franciaországban.

Kettős vereséggel búcsúzott a női asztalitenisz ETTU Kupától a Budaörs.

Következő hét (2015.01.19-25):

Január 23-25: Utánpótlás Budapest Bajnokság (Budaörs – Herman Ottó Ált. Isk. Sportcsarnok)

Január 23: ETTU KUPA negyeddöntő visszavágó mérkőzés: METZ TT – Budaörsi 2i SC

Judo:

Január 16-18: Világ Kupa (Tunézia) – Olimpiai Kvalifikációs verseny

Burján László sajnos kiesett a Tunéziában megrendezendő Világ Kupa versenyen, de elkeseredésre semmi ok, hiszen a kvalifikációs időszakban még több lehetősége is lesz a javításra.

Karate:

Január 15-18: Horvát Nemzetközi Verseny (Samobor): A BSC színeiben 6 versenyző indult a nívós nemzetközi mezőnyt felsorakoztató versenyen. 3 kumités (küzdelem) és 3 katás (formagyakorlat). Juhász Bernadett (68kg) 3. helyezést ért el, katában Forgács Tamás szintén 3. lett. Igazán színvonalas, nehéz verseny volt ez, hiszen Forgács Tamás 52 induló közül tudott a dobogóra állni.

Juhász Bernadett

Forgács Tamás a dobogó harmadik fokán

Január 23-25: Párizs Open Premier League

Tenisz:

Eredmények (2015.01.05-11):

Január 15-18: F1-es Felnőtt Vidék Bajnokság (Siófok): Szendrői László első kiemelthez méltóan nagy magabiztossággal megnyerte a versenyt, szett veszteség nélkül.

Január 17-19: ETC Kupa (Budapest): Müller Nikolett (L 18-as korosztály) 5. helyezést ért el, ez az eredmény rendkívül kiváló Niki számára, hiszen még csak idén kezdte el a versenyzést a 16 évesek között.

Következő hét (2015.1.19-25):

Január 23-26: 16 év alattiak Országos Bajnoksága (Budapest): Kótány Katica, Müller Nikolett

Úszás:

Következő hét (2015.19-25):

Január 24: 8-11 korosztályos Úszóverseny (Székesfehérvár): 11 gyermek versenyez, többen többféle versenyszámban is.