Labdarúgó NB II – Vendéggyőzelem a Budaörs ellen

(Budaörs, 2019. május 13. – Budaörsi Infó) – A Budaörs ideiglenes otthonában 3-1-re kikapott a Siófoktól a labdarúgó NB II utolsó előtti fordulójában.

A játéknap érdekessége volt, hogy a tíz mérkőzésből heten vendégdiadal született. A Budaörs is kikapott ideiglenes otthonában.

A félidőben még gól nélküli döntetlen után a második félidőre visszaesett a Budaörs játéka, ami megbosszulta magát, és a Siófok kihasználta a hibákat.

A mérkőzés 91. percében Fodor Dánielnek sikerült a szépítő Budaörsi találatot megszereznie.

BUDAÖRS–SIÓFOK 1–3 (0–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Gaál Ákos (Kóbor Péter, Kulman Tamás)

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Tányéros Á., Medgyes S. – Czvitkovics, Sajbán Miklós, Lengyel B. (Csobánki, 73.), Végh G. (Fodor D., 56.) – Csiki (Fejős, 70.), Sajbán Máté. Szakmai igazgató: Bognár György

SIÓFOK: Molnár P. – Kiss B. (Csibra, a szünetben), Lorentz, Izing, Csilus T.– Réti, Medgyes Z. – György (Magasföldi, 57.), Szakály D., Balogh B. (Török D., 85.) – Zamostny.

Vezetőedző: Márton Gábor

Gólszerző: Zamostny (0–1) a 61., Magasföldi (0–2) a 81., Szakály D. (0–3) a 85., Fodor D. (1–3) a 91. percben