Labdarúgó NB II – A Vác kivédekezte magának a három pontot a Budaörssel szemben

(Budaörs, 2018. szeptember 3. – Budaörsi Infó) – A Vasas már két góllal is vezetett, ám a hajrában kapott gólokkal csak 3-3-as döntetlent ért el a Nyíregyháza vendégeként vasárnap, a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A Vác megszerezte a három pontot a Budaörssel szemben.

A Vác Varga Szabolcs lövésével korán előnybe került a Budaörs ellen, de a szünet után Bognár György együttese mindent megtett az egyenlítésért, a váciak azonban eredményesen védekeztek, és végül megszerezték a három pontot.

VÁC FC–BUDAÖRS 1–0 (1–0)

Hévizi út, 300 néző. Vezette: Gaál Ákos (Kulman Tamás, Hofbauer Roland)

VÁC: Halasi – Búrány, Dlusztus, Szabó N., Földi M. – Szekszárdi – Kákonyi (Mátyás Zs., 60.), Zsolnai R., Pintér B., Varga Sz. (Borvető, 50.) – Csillag D. (Murai S., 79.). Vezetőedző: Zoran Szpisljak

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Fényes (Gyurácz, a szünetben), Tányéros Á., Ódé – Csobánki – Lengyel B., Végh G. (Fodor D., 67.), Kesztyűs (Sajbán Miklós, 76.), Czvitkovics – Sajbán Máté. Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Varga Sz. (1–0) a 34. percben

Zoran Szpisljak: A fiúk teljesítették, amit elterveztünk, taktikus, fegyelmezett játékkal, mély talajhoz alkalmazkodva végrehajtották, amit akartam, és megérdemelten szereztük meg a győzelmet.

Bognár György: Végre sikerült rossz játékkal kikapnunk egy mérkőzésen.

Merkantil Bank Liga NB II, 7. forduló:

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Ceglédi VSE 2-2 (1-1)
Nyíregyháza Spartacus FC-Vasas FC 3-3 (1-1)
Kaposvári Rákóczi FC-BSS Monor 3-2 (1-1)
Békéscsaba 1912 Előre-BFC Siófok 1-0 (1-0)
WKW ETO FC Győr-Aqvital FC Csákvár 1-3 (0-1)
Budafoki MTE-Gyirmót FC Győr 1-0 (1-0)
Vác FC-Budaörs 1-0 (1-0)
Duna Aszfalt TVSE-ZTE FC 1-2 (1-2)
Soroksár SC-Kazincbarcika 4-3 (3-2)
Dorogi FC-Credobus Mosonmagyaróvár 0-2 (0-0)

Az élcsoport:

1. Soroksár 16 pont, 2. Békéscsaba 14 (12-6), 3. Zalaegerszeg 14 (12-8) …. 12. Budaörs 8

(Budaörsi Infó / mti / fotó: bsc1924.com)