NB II 23. forduló – A Budaörs legyőzte otthonában a Kaposvárt

(Budaörs, 2019. február 10. – Budaörsi Infó) A labdarúgó NB II 23. fordulójának záró mérkőzésén a Budaörs 2–0-ra győzött a Kaposvár otthonában.

A harmadik Kaposvár saját közönsége előtt 2-0-s vereséget szenvedett a Budaörstől a labdarúgó NB II 23. fordulójában.

Három hét alatt, háromszor is találkozik Budaörs a Kaposvár csapatával.

Először ma csaptak össze a Merkantil Bank Ligában és győzött a Budaörs, majd még kétszer a Magyar Kupában mérkőznek meg.

A vasárnapi mérkőzést közvetítette az M4 Sport.

LABDARÚGÓ NB II 23. FORDULÓ

Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 0–2 (Sajbán Máté 17., Fejős 86.) (Kihagyott 11-es: Ádám M. 58. – Kaposvár)

Kaposvár, 600 néző. Vezette: Farkas Tibor (Kovács II Gábor, Aradi József)

KAPOSVÁR: Slakta – Vachtler, Ur, Szabó A., Hadaró – Szakály A., Hegedűs D. (Nagy J., 55.) – Nagy K. (Nagy R., 41., Rajczi, 68.), Beliczky, Tömösvári – Ádám M.
Vezetőedző: Waltner Róbert

BUDAÖRS: Demjén – Kékesi, Tányéros, Fényes – Menyhárt, Tóth K. (Végh, 81.), Sajbán Miklós (Lengyel, 61.), Stieber A. (Fejős, 80.), Medgyes – Czvitkovics – Sajbán Máté

Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerzők: Sajbán Máté (0–1) a 17., Fejős (0–2) a 86. percben

Waltner Róbert:
A Budaörs sikere megérdemelt. Az első félidőben nem voltam elégedett a csapat hozzáállásával, a szünetben a játékosok eligazítást kaptak. A második félidőben látottakkal már elégedett voltam. Ebben a játékrészben kockáztattunk, a fordulópontot a tizenegyes jelentette, amiből rosszul jöttünk ki.

Bognár György: A meccs második félidejének első tíz percét leszámítva nagyon jól játszottunk, több lehetőségünk volt a gólszerzésre. A mérkőzés alapján úgy látom, a Magyar Kupában nehéz dolgunk lesz a Kaposvár ellen.

WKW ETO FC Győr-BSS Monor 2-1 (0-0)
Nyíregyháza Spartacus FC-Ceglédi VSE 4-1 (3-0)
Duna Aszfalt TVSE-Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kazincbarcika 1-0 (0-0)
Vác FC-Gyirmót FC Győr 1-1 (1-0)
Dorogi FC-Soroksár SC 0-2 (0-2)
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 0–2

Sikerével Budaörs együttese a negyedik helyre lépett előre a tabellán.

Az élcsoport:

1. Gyirmót FC 47 pont (51-24), 2. ZTE FC 47 (47-29), 3. Kaposvár 44, 4. Budaörs 41