Második helyen az utolsó őszi forduló előtt

2012. december 9-én felnőtt csapatunk magabiztosan, végig vezetve 16 gólos győzelmet aratott a Tököl KSK csapatával szemben.

Budaörs-Érdi VSE II. – Tököl KSK                     36-20 (20-9)
Budaörs, Városi Sportcsarnok

Nézőszám: 400 fő

Játékvezetők: Csanyi Tibor, Zörgő Róbert

Budaörs: Andrási B., Dancs N., Megyes I., Bízik B. 1, Földes V. 8(1), Szilágyi O. 1, Hatala V. 4, Tóth L., Markovics D. 2, Mikó G. 5(1), Pádár M. 4(1), Nagy Zs. 2, Dublinszki D. 4, Gazdag K. 6, Kapási A. 3

Kicsit álmosan kezdtük a mérkőzést, támadásban és védekezésben egyaránt több hibát is vétettünk, az első gól csupán a 2′ percben esett. A 8′ percben megindult a budaörsi “gólgyártás”, hiszen 4:3-as vezetés után zsinórban 5 gólt szerezve 9:3-ra módosítottuk a mérkőzésállást. Az ellenfél két gyors gólt szerzett, majd ismét egy ötös sorozat következett hazai oldalon, így a 21′ percben 14:5-re vezettünk. A hátralévő kilenc percben újabb 7 gólt szereztünk, míg ellenfelünk csupán 4-et, így a félidőre 11 gólos előnnyel mehettünk. (20:9)

A második félidőt újabb két hazai találat nyitotta, majd a 39′ percig felváltva estek a gólok, majd négy budaörsi találat következett, így a mérkőzésállás 28-12-re módosult. A győzelmünk egyetlen percig sem forgott veszélyben, végig mi irányítottuk a játékot. Végül a lefújáskor 16 gólos budaörsi sikernek örülhettünk!

A 12. fordulóban a tabella első két helyezettje játszott egymás ellen, az összecsapáson a Szekszárdi FGKC gárdája bizonyult jobbnak. Azzal, hogy a pilisvörösvári alakulat kikapott, felnőtt csapatunk feljött a második helyre!

Gratulálunk és sok sikert kívánunk az őszi szezon utolsó mérkőzéséhez!