Női kézilabda NB I – Kikapott itthon a Budaörs a Siófoktól

(Budaörs, 2019. január 24., Budaörsi Infó) – Budaörsön nyert a Siófok a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

A Siófok könnyedén, nyolc góllal nyert Budaörsön – írta a meccsről a nemzetisport.hu.
Eredmény (a szövetség honlapja szerint):

MOYRA-BUDAÖRS HANDBALL–SIÓFOK KC 23–31 (7–16)

Budaörs, 920 néző. Vezette: Felhő, Öcsi

BUDAÖRS: Sipeki – Dávid-Azari 3 (1), Hornyák Á. 2, Pálos-Bognár 1, Pásztor N. 2, Zsigmond V. 1, Mézes 2. Csere: Wéninger (kapus), Gerháth 3, Soós, Braun 3, Csáki, Horváth L. 3, Ertl 3 (2). Edző: Neukum Tamás

SIÓFOK: Silje Solberg 1 – Böhme 4, M. González 4, NZE MINKO 6 (3), Drabik 1, Kobetic 2, Aoustin 3. Csere: Dedu (kapus) 1, Jezic 2, Hmirova 4, Perianu 3, Geiger, Wald. Edző: Tor Odvar Moen

Az eredmény alakulása. 8. perc: 1–5. 13. p.: 3–6. 21. p.: 5–10. 34 p.: 9–18. 44 p.: 14–24. 53 p.: 19–27

Kiállítások: 8, ill. 12 perc

Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3

Neukum Tamás:
Nagyon csalódott vagyok a csapat teljesítménye miatt. Amit megbeszéltünk, abból gyakorlatilag semmit sem valósítottunk meg. Mindent elkövettünk a pályán azért, hogy ne nehezítsük meg a Siófok dolgát…

Tor Odvar Moen: Így néz ki a szempontunkból egy tökéletes szerda este két EHF-kupa-mérkőzés között. Nagyon élesen kezdtük a találkozót, amelyet az első félidőben el is döntöttünk. A fordulás után szabadabban játszhattunk, nagyszerű felkészülés volt ez a hétvégére.