Labdarúgó NB II – Győzött a Budaörs a Csákvár ellen

(Budaörs, 2018. május 2., Budaörsi Infó) – 2018. május 2-án, szerdán kilenc mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB II 33. fordulójában. A Budaörsnek a 94 percben sikerült megszereznie a győzelmet. Mindkét csapat vereséggel zárta az előző fordulót.

Czvitkovics Péter kitűnő lövésével a Budaörs a 94. percben harcolta ki a győzelmet a Csákvár ellen. A meccs elején még a Fejér megyeiek kerültek előnybe.

Csonka Bonifác kiállítása miatt a Csákvár a hajrában tíz emberrel küzdött, és nem bírta ki ellenfele nyomását.

BUDAÖRSI SC–AQVITAL FC CSÁKVÁR 2–1 (0–1)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Berényi Tamás (Baghy Csaba, Kovács Gábor)

BUDAÖRS: Kemenes – Marques-Airosa (Fényes, 26.), Kékesi, Tányéros Á., Medgyes (Sajbán Máté, 58.) – Bakos Sz., Sajbán Miklós – Czvitkovics, Lengyel B., Palincsár (Fodor D., 78.) – Pethő. Szakmai igazgató: Bognár György

CSÁKVÁR: Hermány – Horvat, Csonka, Tar, Galambos (Sejben, 34.) – Oldal, Sándor Gy., Bokros – Király B. (Kiprich D., 73.), Bobál G., Nagy Zs (Mészáros D., a szünetben). Vezetőedző: Szijjártó István

Gólszerző: Nagy Zs. (0–1) a 9., Pethő (1–1) a 73., Czvitkovics (2–1) a 94. percben.

Kiállítva: Csonka (gólhelyzetben szabálytalankodott Lengyel Bélával) a 70. percben

Bognár György: Kizárólag annak örülök, hogy nagyon rossz teljesítménnyel is nyertünk.

Szijjártó István: Becsülettel felkészültünk a mérkőzésre, és a vereség ellenére emelt fővel jöhettünk le a pályáról. Játékosaim mindent megtettek a győzelemért, de…