Férfi kézilabda BL, nyolcaddöntő: hátrányba került a Szeged otthon

Egygólos (26-27) vereséget szenvedett a Pick Szeged a vendég német Flensburg-Handewitt csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Az első félidőben remekül védekezett a hazai gárda, és jól használta ki, hogy a riválisnál csak két csere volt (12-9). A folytatásban már jobban összpontosított a vendég alakulat, az utolsó tíz percben fordítani tudott, így már kényelmes helyzetből várhatja a jövő vasárnapi, hazai visszavágót.

Férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés: Pick Szeged – Flensburg-Handewitt (német) 26-27 (12-9). A visszavágót jövő vasárnap rendezik Flensburgban, és a mostani eredmény alapján kisebb csoda kellene a Szegednek a továbbjutáshoz.

A másik magyar BL-nyolcaddöntős, az MKB Veszprém vasárnap lép pályára Barcelonában.