Női kézilabda NB I – Nyert a Budaörs Kecskeméten

(Budaörs, 2018. március 11. – Budaörsi Infó) – Az első félidő után még hátrányban lévő Budaörs négy góllal győzött a Kecskemét otthonában a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

A szünetben még hátrányban volt a Budaörs a Kecskemét otthonában, de fordítani tudott a csapat és győzött.

Eredmény:

Kecskeméti NKSE-Budaörs 24-28 (11-10)

Kecskemét, 500 néző. V: B. Pech, Vágvölgyi

KECSKEMÉT: Risovics – VARGA N. 5, Horváth D., Aron 2, Gulya 2, SISKA 3, Szabó E. 8 (6). Csere: Pusztai (kapus), Albert Helga, Deáki 2, Fauszt 1, Gulyás, Nikolajenko, Kucerová 1
Edző:
Marosán György
BUDAÖRS: Sipeki – JUHOS 5 (3), Gerháth F., SZÖLLŐSI-ZÁCSIK 5, Szabadfi 5, HORNYÁK Á. 6, Farkas E. 2. Csere: Zsigmond V. 1, Berta B., Ertl 3, Kemény 1 (1)
Edző:
Mihály Attila

Az eredmény alakulása.
6. perc: 2–1. 11. p.: 5–3. 17. p.: 7–6. 20. p.: 8–8. 25. p.: 8–9. 28. p.: 10–9. 35. p.: 13–14. 42. p.: 15–18. 51. p.: 19–24. 56. p.: 23–26

Kiállítások:
6, ill. 8 perc

Hétméteresek:
7/6, ill. 5/4

Marosán György: Fantasztikusan küzdöttünk, az akarattal nem volt gond. A második félidőben sajnos sok butaságot elkövettünk, Ezzel a játékkal bennmaradunk az NB I-ben.

: A küzdelem dominált, mindkét csapat átérezte a mérkőzés súlyát. Az első félidőben nagyon szervezetten, pontosan játszott a hazai gárda. Nem játszottunk jól, ezért is örülök nagyon a győzelemnek.