Labdarúgó NB II- Legyőzte a Budaörs a Vasast

(Budaörs, 2020. augusztus 26. – Budaörsi Infó) – A Vasas FC 3-1-re kikapott a Budaörsi SC vendégeként Tatabányán, a labdarúgó NB II szerdai, hatodik fordulójában.

Az angyalföldieknek két győzelem és három döntetlen után ez volt az első vereségük az új idényben.

A Budaörs végig jobban futballozva megérdemelt győzelmet aratott – írta a meccsről a nemzetisport.hu.

budaors_bsc_vasas2_2020aug26

Budaörs–Vasas FC 3–1 (Horváth R. 45.+1., 54., 66., ill. Vernes 59.)

BUDAÖRSI SC–VASAS 3–1 (1–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 500 néző. Vezeti: Barna Gábor (Horváth Zoltán, Kiss Balázs).

Budaörs: Kovács P. – Marques-Airosa, Tamás O., Kékesi, Fényes – Molnár Cs., Nyári P. (Sajbán Mikós, a szünetben), Petneházi, Zeke – Horváth R. (Halácsi, 87.), Pethő (Halmai Á., 73.). Szakmai igazgató: Bognár György

Vasas: Jova – Hinora, Litauszki, Vernes, Silye – Hidi M. S. – Kleisz (Viczián, 55.), Szatmári L. – Radó (Pekár, a szünetben), Csató M., Balajti (Birtalan, 68.). Vezetőedző: Bene Ferenc

Gólszerző: Horváth R. (45+1., 66.) Pethő (53.), illetve Vernes (59.)

Bognár György:
Végig a Vasas térfelén tartottuk a játékot, ez döntött. Jól játszottunk.

Bene Ferenc: Nem szakmai dolgok döntötték el a mérkőzést, ezért nem is szeretnék futballszakmai dolgokról beszélni. A Budaörs nagyszerűen, a klub iránti alázattal játszott.

budaors_bsc_vasas1_2020aug26

Merkantil Bank Liga NB II, 6. forduló:

Budaörsi SC-Vasas FC 3-1 (1-0)
Szentlőrinc-Kaposvári Rákóczi FC 3-1 (0-0)Szombathelyi Haladás-FC Ajka 1-0 (0-0)
Szolnoki MÁV FC-Debreceni EAC 1-0 (0-0)
BFC Siófok-Gyirmót FC Győr 2-1 (2-1)
Aqvital FC Csákvár-Pécsi MFC 0-0
Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 1-1 (1-0)
Kolorcity Kazincbarcika SC-Dorogi FC 1-1 (1-1)
WKW ETO FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 1-0 (0-0)