Győzött Bicskén a Budaörs

(Budaörs, 2023. március 30. – Budaörsi Infó) Egy gól döntött a Budaörs javára idegenben, 29-én vasárnap a labdarúgó NB III nyugati csoport 28. fordulójában.

A szerdai sereghajtó Mór elleni hazai vereség (0-1) után kellett kiköszörülnie a csorbát a Budaörsnek vasárnap Bicskén.

Küzdelmes játékot hozott a mérkőzés, az első félidőben nem esett gól. A második játékrész elején Hoszpodár Bence érkezett jól egy szögletre és a kapuba juttatta a labdát, ezzel megszerezte a vezetést a BSC számára, és végül a győzelmet is.

A Budaörs az elmúlt négy meccsén a harmadik győzelmét aratta, és 43 ponttal a 8. helyen áll a tabellán.

NB III. Nyugati csoport, 28. forduló:

Bicske – Budaörs 0-1

Bicske: Illés B. – Lakatos, Gaszner, Marsa, Sóron, Kovács P. (Molnár A., 61.), Savanya, Gálfi

(Sipos, 35.), Hirman (Dencinger, 80.), Vékony, Bozsoki

Nem lépett pályára: Papp Zs., Nyúl, Varga L., Vicz, Csóh, Szokolay, Lapos, Pekowski

Vezetőedző: Csordás Csaba

Budaörs: Kunsági – Váradi (Vida, 46.), Hoszpodár, Khiesz, Lami, Erdey – Ferkó, Klausz (Horváth E., 89.), Halácsi – Murai, Gula (Csillag, 83.)

Nem lépett pályára: Szabó B., Jász G., Soltész, Schindler

Vezetőedző: Bekő Balázs

Gólszerző: Hoszpodár (52.)

Sárga lap: Savanya (35.), illetve Ferkó (15.), Váradi (35.), Halácsi (80.)

Bekő Balázs távollétében Rajnay Attila értékelte a meccset:

Kiegyenlített mérkőzés volt, amelyen – ahogy vártuk – sok párharc volt, főleg a küzdelem dominált. Mindkét csapat megpróbált futballozni, a pálya minősége miatt azonban ebből kevés valósult meg. Örülök, hogy egy rögzített szituációt követően szereztünk gólt – van restanciánk a rögzített helyzetek után szerzett gólok tekintetében. Egy Bicskén aratott győzelem nagy értékkel bír.

Hétvégén a Fehérvár II. érkezik Budaörsre az Árok utcába. A mérkőzést vasárnap (04.02.) 16 órától játsszák.