A BSC is gyűjtést szervezett a Bor utcában leégett ház lakói javára

(Budaörs, 2016. március 13. – Budaörsi Infó) A BSC gyűjtést szervezett a  február 16-án Budaörsön kigyulladt emeletes családi ház tulajdonosa, Balázs Imre, és családja részére.

Egyperces gyászszünettel kezdődött a Budaörs-Szolnoki MÁV FC mérkőzés 2016. március 12-én.

Combos Istvánra emlékeztek meg a mérkőzés elején.

Egy másik sajnálatos esemény is történt Budaörsön, amiben BSC is megpróbál segíteni ugyanezen a mérkőzésen.

Gyűjtést szerveztek a február 16-án Budaörsön kigyulladt emeletes családi ház tulajdonosa, Balázs Imre, és családja részére.

A mérkőzés ideje alatt a pálya büféjénél elhelyezett gyűjtő dobozban lehetett további adományokkal segíteni a családot!

A Budaörs otthonában pályára lépő Szolnok a meccs elején vezetést szerzett, majd a szünet után néhány perccel emberhátrányba került. A hazaiak végül a 94. percben tudtak egyenlíteni.   /Budaörs-Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-1)/