Nem indult jól a BSC csapata számára a mérkőzés

A játékvezetők nem engedélyezték, hogy a leegyeztetett mezösszeállításban lépen pályára a BSC csapata (fekete felső, zöld nadrág, fekete sportszár). A hazaiak pedig ragaszkodtak az eredeti színösszeállításhoz a labdarúgó NB II 18. fordulójának szombati játéknapján. Nem járt szerencsével a Budaörs Sopronban.

A hazaiaktól kapott citromsárga felső, zöld nadrág, fekete sportszárban léptek pályára a játékosok.

A hazai csapat lila felső, fehér nadrág, és fehér sportszárban lép pályára.

A hazaiak a 6. percben egy jobboldali kiugratást követően megszerezték a vezetést. 1-0

A bekapott gólt követően megvolt a lehetőség az egyenlítésre. Nagy Tamás előbb a 10. percben egy remek cselt követően 17 méterről lőtt kapura, lövése a felső lécen csattant. Majd a 15, percben ismételten egy Nagy Tamás szabadrúgás következett 25 méterről. Lövése éppen hogy elkerülte a kapu jobb felső sarkát.

A félidő vége előtt a 45. percben szabadrúgást végezhetett el Nagy, ezúttal lövése a sorfalban elakadt. Így maradt az 1-0-s hazai vezetés az első félidőt követően.

A félidőben csere történt, Sajbán Máté helyett Menyhárt Attila állt be.

A második félidő elején mezőnyben zajlott a játék.  Az 55. percben ismételten csere volt, Tóth Patrik helyett Szabó Viktor állt be.

Minden megpróbáltak a játékosok, hogy sikerüljön az egyenlítés.

A 64. percben a hazaiak kihasználták a védelmi hibákat, és megduplázták előnyüket. 2-0

A bekapott gól után Bogáti Péter előtt adódott szépítési lehetőség, ám lövése fél méterrel a kapu jobb oldala mellé ment. Megvoltak a lehetőségek, hogy visszajöjjenek a mérkőzésbe. A 69. percben Nagy egy kifejelt labdát, 16 méterről lőtt kapura, ám lövése középre tartott a hazaiak kapusa könnyedén ölelte magához a játékszert.

A 71. percben Nagy tört be a tizenhatoson belülre, egy szabálytalannak tűnő hazai szerelés után a büntető elmaradt.

A 82. percben kisebb sérülés miatt Papp Máté helyére Marques-Airosa állt be.  A cserét követően ismételten Nagy került helyzetbe. Egy beadást követően a kivágott labdát átvette a tizenhatoson belül, és egy remek csel után a kapu bal alsó sarkába tartó lövését a hazaiak kapusa bravúrral hárította.

A mérkőzés hátralévő részében nem változott az eredmény. Így maradt a 2-0-s végeredmény.

Szurkolóknak köszöni a csapata a buzdítást.

A listavezető Gyirmót 1-0-ra legyőzte a vendég Soroksár együttesét a labdarúgó NB II 18. fordulójának szombati játéknapján. A 45 percet emberhátrányban játszó Mezőkövesd 1-0-ra győzött Zalaegerszegen vasárnap.