Labdarúgó NB II – A Szeged hat góllal múlta felül a Budaörsöt

(Budaörs, 2022. március 10. – Budaörsi Infó) – A Szeged házigazdaként súlyos vereséget mért a Budaörsre a labdarúgó NB II 27. fordulójának szerdai játéknapján.

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia a 27. fordulóban a Budaörsöt látta vendégül. Már 23 perc után 3–0-ra vezetett a hazai alakulat, majd le sem állt 6–0-ig.

SZEGED-CSANÁD GA–BUDAÖRSI SC 6–0 (3–0)

Szeged, Szent Gellért Fórum, 500 néző. Vezette: Nagy Róbert (Márkus Péter, Punyi Gyula)

SZEGED: Molnár-Farkas – Ódor, Temesvári, Pejovics, Kővári (Daru, 73.) – Kovács M., Farkas A. – Dobos Á. (Gréczi M., 63.), Horváth K., (Debreceni, 73.), Csoboth (Bencze M. –, 63.) – Gajdos (Germán, 73.). Vezetőedző: Dragan Vukmir

BUDAÖRS: Slakta – Kojnok (Tóth K., a szünetben), Gyurácz, Fényes (Tányéros, a szünetben), Galambos – Zsidai (Petneházi, a szünetben), Sajbán Miklós – Molnár T., Halácsi (Horváth B., 63.), Kapronczai (Vankó, a szünetben) – Murai. Vezetőedző: Toldi Gábor

Gólszerző: Horváth K. (11-esből, 1–0) az 5., Gajdos (2–0) a 11., Csoboth (3–0) a 23., Horváth K. (4–0) a 61., Germán (11-esből, 5–0) a 78., Daru (6–0) a 83. percben

Dragan Vukmir: Az előző, szentlőrinci vereség hozzátartozik a futballhoz. Akkor nem játszottunk jól, de tudtuk, hogy alig pár nap múlva újabb meccs van. Az első perctől domináltunk, megérdemelten nyertünk, gratulálok a csapat minden játékosának.

Toldi GáborSajnos ma nem voltunk egy súlycsoportban a Szegeddel, óriási sebességbeli különbség volt a javukra. Nem könnyítette meg a dolgunkat, hogy tizenegy perc után már két gólt kaptunk, így nincs más dolgom, mint gratulálni az ellenfélnek.