Labdarúgó NB II – A Budaörs legyőzte a Szombathelyi Haladást

(Budaörs, 2020. november 26. – Budaörsi Infó) – Győzelmi sorozatának megtorpanása után ismét nyert a Budaörs a labdarúgó NB II-ben: a 18. fordulóban házigazdaként 4-0-ra lelépte a Haladást szerdán.

A budaörsi gárdának ez volt a 12. győzelme a bajnoki idényben, a tabellán második együttes azonban ezt megelőzően egymást követő két mérkőzésén 1-0-ra kikapott, előbb az ETO FC Győr, majd a Szentlőrinc vendégeként. A budaörsiek által most legyőzött Haladás két győztesen megvívott meccs után maradt alul.

BUDAÖRSI SC–SZOMBATHELYI HALADÁS 4–0 (2–0)

Tatabánya, zárt kapuk mögött. Vezette: Antal Péter (Garai Péter, Mohos Milán)

BUDAÖRS: Kovács P. – Menyhárt, Kékesi, Fényes, Zeke – Molnár Cs., Petneházi, Nyári (Pethő, 79.), Sajbán Miklós – Halmai Á. (Halácsi, 87.), Molnár T. (Végh G., 85.) Vezetőedző: Márkus Tibor

HALADÁS: Verpecz – Tóth D., Mocsi, Devecseri, Doktorics (Tóth M., 86.) – Csilus T., Horváth O. (Medgyes Z., a szünetben), Bosnjak – Rácz F. (Szalay, 74.), Tóth B. (Németh Márió, a szünetben), Kállai (Schuszter, 74.) Vezetőedző: Mátyus János

Gólszerző: Halmai Á. (1–0) az 5., Halmai Á. (2–0) a 44., Kékesi (3–0) a 72., Pethő (4–0) a 90. percben

Márkus Tibor:
Ahogy a mérkőzés eredménye is tükrözi, egyértelmű, magabiztos és megérdemelt győzelmet arattunk. Koncentráltan és megfelelő szellemben futballoztunk.

Mátyus János: Ebben az összeállításban nem voltunk nehéz ellenfelei a Budaörsnek, amely minden csapatrészében jobb volt, és teljesen megérdemelt győzelmet aratott.