Labdarúgó NB II – Legyőzte a Budaörsöt a Vasas

(Budaörs, 2019. december 2., Budaörsi Infó) – A Vasas házigazdaként legyőzte a Budaörsöt a labdarúgó NB II 19. fordulójában vasárnap.

Az angyalföldiek a gól nélküli első félidőt követően kerekedtek a budaörsiek fölé.

VASAS FC–BUDAÖRSI SC 3–0 (0–0)

Illovszky Rudolf Stadion, 450 néző. Vezette: Solymosi Péter (Lémon Oszkár, Vörös Dániel)
VASAS: Bősz – Terbe, Szivacski, Gál M., Tóth B., Lakatos Cs. – Hinora, Köböl (Daróczi, 76.), Hajdú Á. – Birtalan B. (Rétyi R., 90.) Balajti (Szedlár, 84.). Vezetőedző: Szanyó Károly

BUDAÖRS: Szabó Balázs – Kékesi, Gyurácz, Fényes (Bakos Sz., 63.) – Molnár Cs., Stieber A., Zsidai, Horváth E. (Molnár B., 71.), Medgyes Sz. – Halmai Á. (Szabó Bálint, 56.), Kulcsár T. Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Balajti (1–0) az 58., Köböl (2–0) a 75. Birtalan B. (3–0) a 85. percben

Szanyó Károly
: Jobban sáfárkodtunk a helyzeteinkkel, de játékban még nem mutattunk elfogadhatót. Hibáinkból ellenfelünk könnyen felzárkózhatott volna. Annak azonban örülök, hogy nem kaptunk gólt, és hosszú idő után nyertünk hazai pályán.

Bognár György: Az első perctől kezdve jobban játszott a Vasas. Nagyon kényelmesen futballoztunk, megérdemelt ellenfelünk győzelme.