Labdarúgó NB II – Harmadik győzelmét aratta zsinórban a Budaörs

(Budaörs, 2019. november 25. – Budaörsi Infó) – A Budaörs magabiztosan győzte le a Kazincbarcikát ideiglenes otthonában, Tatabányán vasárnap a labdarúgó NB II 18. fordulójában.

Remek játékkal győzte le a Budaörs a Kazincbarcikát, a 3–1-es sikerhez a közelmúltban a klubhoz igazoló Zsidai László két góllal járult hozzá – írta a meccsről a nemzetisport.hu.

Megérdemelten nyert a Budaörs, immáron zsinórban a harmadik győztes mérkőzésén. A jó szériának köszönhetően a 9. helyre jött fel a csapat a tabellán.

BUDAÖRS–KAZINCBARCIKA 3–1 (1–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 50 néző. Vezette: Kovács Gergely (Kulman Tamás, Ország Péter)

BUDAÖRS: Szabó Balázs – Molnár Cs., Mocsi, Kékesi, Ódé – Stieber A., Zsidai, Horváth E. (Fodor D., 59.), Medgyes S. – Kulcsár T. (Bakos Sz., 76.), Molnár B. (Szabó Bálint, a szünetben). Szakmai igazgató: Bognár György

KAZINCBARCIKA: Horváth L. – Iszák, Oltean, Fótyik, Farkas A. – Kercsó (Lukács R., 60.), Krausz – Oldal (Ádám F., 33.), Géringer T., Berki – Fekete Á. (Kanalos, 69.). Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerző:
Horváth E. (1–0) a 2., Zsidai (2–0) az 54., Zsidai (3–0) a 80., Lukács R. (3–1) a 91. percben

Bognár György:
Időnként nagyon jól játszottunk, több helyzetet is kidolgoztunk. Ha egy kicsit céltudatosabbak vagyunk, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

Gálhidi György: A Budaörs ma minden tekintetben felülmúlt minket. Nem tudom az okát, de ma nem ismertem a csapatomra.

Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló:

Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 2-4 (0-1)
Szeged-Csanád Grosics – MTK Budapest 1-1 (1-1)
Gyirmót FC Győr-Budafoki MTE 1-1 (1-0)
Békéscsaba 1912 Előre-WKW ETO FC Győr 1-1 (0-1)
Soroksár SC-FC Ajka 1-0 (1-0)
Dorogi FC-Duna Aszfalt TLC 1-2 (0-1)
Budaörs-Kazincbarcika 3-1 (1-0)
Szolnoki MÁV FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)
BFC Siófok-Vác FC 2-0 (1-0)

A Haladás szabadnapos volt.

Az állás: 1. MTK Budapest 37 pont/16 mérkőzés, 2. Budafok 32/16, 3. Csákvár 31/16  … 9. Budaörs 21/16

Hétközi forduló következik, a Budaörs Tatabányán a Csákvár csapatát fogadja szerdán (11.27.) 13 órakor.