Labdarúgó NB II – A Vasas és a Budaörs döntetlenjének a Kaposvár örülhet

(Budaörs, 2019. május 5., Budaörsi Infó) – A Vasas kétgólos hátrányból egyenlítve mentett pontot a vendég Budaörs ellen a labdarúgó NB II 36. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A két csapat döntetlenjének a második helyen álló Kaposvár örülhet a legjobban, hiszen ennek az eredménynek köszönhetően a somogyiaknak a hátralevő két körben elég egy pontot szerezniük a feljutáshoz.

VASAS–BUDAÖRSI SC 3–3 (1–3)

Szusza Ferenc Stadion, 600 néző. Vezette: Pillók Ádám (Lémon Oszkár, Szabó Péter)

VASAS: Bese – Hinora, Kelemen D., Tóth B., Lakatos Cs. – Szivacski – Kovács M., Szatmári L. – Birtalan B. (Bévárdi, 78.), Balajti, Király B. Vezetőedző: Szanyó Károly

BUDAÖRS: Demjén – Marques-Airosa, Tányéros Á., Fényes, Medgyes Sz. (Lengyel B., 65.) – Kékesi, Sajbán Miklós, Stieber A. (Sajbán Máté, 25.), Tóth K. – Csiki (Menyhárt, 84.), Czvitkovics. Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Bese (öngól, 0–1) a 12., Balajti (1–1) a 17., Csiki (1–2) a 23., Sajbán Miklós (1–3) a 34., Balajti (2–3) a 48., Király B. (3–3) a 75. percben

Szanyó Károly
: Az első félidővel nem nagyon tudok mit kezdeni, a második játékrészben már azt játszottuk, amit elvártam a csapattól. Egyenlítettünk, és a végén akár a győzelmet is megszerezhettük volna. Ennek ellenére a döntetlennel is elégedett vagyok.

Bognár György: Elégedett vagyok, mert próbáltuk saját játékunkat játszani, és összességében egy jó mérkőzésen született meg a döntetlen.