Labdarúgó NB II – Gólgazdag meccsen maradt alul a Budaörs

(Budaörs, 2019. március 4., Budaörsi Infó) – Kikapott a Váctól a Budaörs a labdarúgó NB II vasárnapi, 26. fordulójában.

Gólgazdag meccsen nyert a Vác a Budaörs ideiglenes otthonában, Tatabányán.

Csillag Dárius góljára Sajbán Máté rögtön válaszolt, de kisvártatva jött ismét Csillag és 16 méterről a bal felsőbe lőtt.

A játékrész derekán Stieber András szabadrúgásból újra egyenlített, viszont a hajrában a csereként beállt Gyürki Gergő kilépett és a bal sarokba gurított – igaz, Tányéros Ádám kiállítása miatt a budaörsiek ekkor már tíz emberrel játszottak – írta a találkozóról a nemzetisport.hu.

BUDAÖRSI SC–VÁC FC 2–3 (2–2)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 200 néző. Vezette: Horváth Tibor (Szalai Dániel, Bede Tamás)

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt (Kékesi, 75.), Fényes, Csobánki (Lengyel B., a szünetben), Tányéros Á., Medgyes S. – Sajbán Miklós (Fejős, a szünetben), Tóth K., Stieber A. – Sajbán Máté, Csiki. Szakmai igazgató: Bognár György

VÁC: Halasi – Görgényi (Szekszárdi, 78.), D’urso (Wieland, 77.), Szabó N., Hegedűs Cs. – Búrány, Tóth G. – Varga Sz. (Gyürki, 66.), Zsolnai R., Csillag – Sóron. Vezetőedző: Horváth Károly

Gólszerző: Csillag (0–1) a 6., Sajbán Máté (1–1) a 7., Csillag (1–2) a 21., Stieber A. (2–2) a 32., Gyürki (2–3) a 84. percben

Kiállítva: Tányéros Á. (a második sárga lap után) a 73. percben

Bognár György
: Felesleges játékvezetői értekezleteket tartani a csapatok részére, ha a játékvezetők bort isznak és vizet prédikálnak…
Horváth Károly: Több fordulópontja is volt a mérkőzésnek, úgy érzem, megérdemelt a győzelmünk. Sajnálom, hogy az első és második gólunk után is hamar egyenlített a Budaörs, de végül feltettük az i-re a pontot.