Labdarúgó NB II – Mindhárom dobogós, köztük a Budaörs is kikapott

(Budaörs, 2018. december 3. – Budaörsi Infó) – A labdarúgó NB II 19. fordulójában kikapott a forduló előtt dobogós helyen álló Gyirmót FC Győr, ZTE, Budaörs hármas.

Már az első félidőben kialakult a végeredmény a Budaörs–Csákvár találkozón (1–2). A forduló előtt még dobogós budaörsieknek a szünet után több lehetőségük is volt az egyenlítésre, de akkor már semmi sem sikerült nekik – foglalata össze a meccset a nemzetisport.hu.

Budaörs csapata így csak rövid ideig élvezhette a dobogós helyezés örömét, a vereséggel az 5. helyre csúszott vissza a tabellán.

BUDAÖRSI SC–AQVITAL FC CSÁKVÁR 1–2 (1–2)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Kovács Gergely (Király Krisztián, Szabó Péter)

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Gyurácz, Medgyes S. (Fejős, 71.) – Fodor D. (Vincze Á., 60.), Lengyel B. (Csiki, a szünetben), Kesztyűs, Czvitkovics – Sajbán Miklós, Sajbán Máté. Szakmai igazgató: Bognár György

CSÁKVÁR: Tóth B. – Csilus Á., Kiprich D., Dulló, Galambos – Farkas A., Nándori – Tamás N. (Oroszi, 78.), Sándor Gy. (Molnár Cs., 83.), Nagy Zs. – Bobál G. (Simon M., 65.).

Vezetőedző: Szijjártó István

Gólszerző: Tamás N. (0–1) a 41., Sajbán Máté (1–1) a 42., Nagy Zs. (1–2) a 44. percben

Bognár György
: A második félidőben az volt az érzésem, ha reggelig játszunk, akkor sem szerzünk gólt. A helyzeteink megvoltak ugyan, de ez egy ilyen mérkőzés volt.

Szijjártó István: Az első félidőben nem játszottunk jól, de amikor végre sikerült háromszor egymás után passzolni, jöttek a gólok is. A második játékrészben inkább a küzdelem dominált, s ha ekkor okosabban játszunk, további gólokat szerezhettünk volna.