Női kézilabda NB I – Három meccs után még pont nélkül a Budaörs

(Budaörs, 2018. szeptember 16. – Budaörsi Infó) – A Budaörs a harmadik mérkőzését is elvesztette a női kézilabda NB I-ben, pénteken kilenc góllal kapott ki Kisvárdán.

A Kisvárda már a találkozó elején magához ragadta a kezdeményezést, és bár már hat góllal is vezetett a 25. percben, a félidőre négygólos előnyt kovácsolt.

A második játékrészben növelték előnyüket a hazaiak, már tíz is volt közte, végül 31–22-re nyert a Kisvárda, amely öt pontjával feljött a harmadik helyre, míg a Budaörs továbbra is pont nélkül áll – írja a találkozóról a nemzetisport.hu.

KISVÁRDA MASTER GOOD SE–MOYRA-BUDAÖRS 31–22 (14–10)

Kisvárda, 1011 néző. V: Őri E., Pozdena

KISVÁRDA: PÁSZTOR B. – Benko 3, Dragut 2, Radojevics 3 (1), MILANOVIC-LITRE 4, HAKUNOVA 4, Avgyekova 2. Csere: Kordowiecka (kapus), A. Klikovac, Rebicová 2, T. Milosevics, GUIALO 6 (1), ORBÁN ADRIENN 3, Morena 2, Katona F. Edző: Vlatko Djonovics

BUDAÖRS: Sipeki – Dávid-Azari 5 (5), Pásztor N., HORNYÁK Á. 6, Gerháth, Pálos-Bognár 2 (1), Kiskartali 3. Csere: Wéninger (kapus), Zsigmond V. 2, Hajduch 1, Mézes, Szabadfi 1, Ertl, HORVÁTH L. 2. Edző: Mihály Attila

Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–0. 8. p.: 6–2. 14. p.: 8–3. 24. p.: 11–6, 35. p.: 17–14, 42. p.: 20–15, 50. p.: 22–18. 55. p.: 27–18

Kiállítások: 14, ill. 4 perc

Hétméteresek: 5/2, ill. 7/6

Vlatko Djonovics: Végig uraltuk a mérkőzést. Védekezésben kemények, elöl okosak voltunk, a harmincegy gól arról árulkodik, hogy fejlődött a támadójátékunk.

Mihály Attila: A hazaiak végig uralták a meccset, miközben mi semmit sem tudtuk megvalósítani abból, amit védekezésben elterveztünk. Ez azért fájó, mert nem kaptunk mást, mint amit vártunk.