Labdarúgó NB II – Megszakadt a Budaörs nyerési sorozata Siófokon

(Budaörs, 2018. április 30. – Budaörsi Infó) – Vasárnap Siófokon megszakadt a Budaörs hét meccs óta tartó veretlenségi sorozata.

Jól kezdődött számunkra a mérkőzés, Sajbán Miklós már 3. percben kiharcolt egy büntetőt, amit Czvitkovics értékesített.

A folytatásban mindkét csapat sokat hibázott, de az első félidő után még vezetett a Budaörs.

A Sopron lendületesen kezdte a második félidőt, a 47. percben Elek góljával egyenlítettek, majd az 55. percben vezetést szereztek.

BFC SIÓFOK–BUDAÖRS 2–1 (0–1)

Siófok, 400 néző. Vezette: Oláh Gábor (Iványi István, Kepe Arnold)

SIÓFOK: Balajcza – Lénárt, Fehér Zs., Lorentz, Hidvégi – Gál, Petneházi (Lázár Zs., 90.) – Bévárdi, Elek (Balázs, 77.), Nemes – Vólent R. (Berde, 66.).
Vezetőedző: Varga Attila

BUDAÖRS: Demjén – Fényes, Kékesi, Tányéros, Medgyes (Bakos Sz., 30.) – Lengyel (Palincsár, a szünetben), Csobánki (Marquez, 69.) – Sajbán Miklós, Czvitkovics, Sajbán Máté – Adamcsek.
Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Czvitkovics (11-esből, 0–1) a 3., Elek (1–1) a 47., Vólent R. (2–1) az 55. percben

Varga Attila: Ellenfelünk úgy érkezett, hogy nincs vesztenivalója, nekünk viszont muszáj volt győznünk. A játékosaim átérezték ezt, a fordítás után még volt néhány százszázalékos helyzetünk, amelyekből, ha betalálunk, kivégzés lehetett volna a vége. A játékkal és az eredménnyel is elégedett vagyok.

Bognár György: Gratulálok a Siófoknak, megérdemelten nyert. A mai meccs alapján úgy éreztem, hogy a mi csapatunknál már véget ért a szezon.