Megvannak a Tiszta, Virágos Budaörsért verseny győztesei
- Budaörsi INFÓ
- 2021 október 02.
(Budaörs, 2021. október 2. – Budaörsi Infó) Budaörs város tisztasága, környezetünk szépítése és egészségesebbé tétele érdekében idén is meghirdette az önkormányzat a Tiszta, virágos Budaörsért pályázatot. A díjkiosztó ünnepséget 2021. szeptember 30-án tartották Budaörs Város Önkormányzatának dísztermében.
A jelenlévőket Wittinghoff Tamás, Budaörs polgármestere köszöntötte és adta át a díjakat a zsűritagok segítéségével.
Bíráló Bizottság tagjai:
Stift Nándor Településfejlesztési, Környezetvédelmi és Vagyongazdálkodási Bizottság Elnöke
Premecz Enikő Településfejlesztési, Környezetvédelmi és Vagyongazdálkodási Bizottság tagja
Steinhauser Klára Kertészek és Kertbarátok Dr. Luntz Ottokár Egyesület tagja
Jegyzőkönyvvezető:
Nagy Tamás Richárdné főkertész, Polgármesteri Hivatal Városépítés
Pályázni egyénenként lehetett, vagy csoportosan több kategóriákban is.
Az első ilyen kategória a családi ház és környezete volt, a második az utca, utcarész, lakótelepek, társasházak kisebb, nagyobb egysége, a harmadik a balkonok, erkélyek, és végül de nem utolsó sorban a gazdasági társaságok, szolgáltatók, nem gazdálkodó szervezetek (pl. civil szerveződések, alapítványok, egyesületek) egyházak.
Eredmény
A Tiszta Virágos Budaörsért pályázat Értékelő Bizottsága a 24 db helyszín felkeresését követően az alábbiak szerint döntött:
Az 1. számú „Családi ház és környezete” kategóriában a Bizottság egy első, egy második és egy harmadik helyezettet hirdet:
— első helyezett Vicsai Lászlóné – Budaörs, Budafoki u. 16.
— második helyezettek Jakab Zoltánné – Budaörs, Erdélyi u. 5.
— harmadik helyezett Márté Istvánné – Budaörs, Törökugrató u. 12.
A 2. számú „Lakótelepi előkertek, társasházak közterületi kiültetései” kategóriában a Bizottság egy első, egy második és kettő harmadik helyezettet hirdet:
— első helyezettek Komáromi Ferenc – Budaörs, Ifjúság u. 16.
— második helyezett Mitrocsák Lászlóné – Budaörs, Ifjúság u. 14.
— harmadik helyezett dr. Varga Gábor (társasház) – Budaörs, Lévai u. 1-15.
— harmadik helyezett Kisberk Tamás (társasház) – Budaörs, Napsugár stny. 4.
A 3. számú „Balkonok, erkélyek” kategóriában egy első helyezettet és egy második helyezettet hirdet a bizottság:
— első helyezett Hoch Brigitta – Budaörs, Szabadság út 14. 2 lph. I/1.
— második helyezett Mitrocsák Lászlóné – Budaörs, Ifjúság u. 14. I/5.
A 4. számú „Gazdasági társaságok, szolgáltatók, nem gazdálkodó szervezetek (pl. civil szerveződések, alapítványok, egyesületek, egyházak)” kategóriában helyezettek:
— első helyezett Gasparik Krisztina – Budaörs, Szabadság út 78.
— második helyezett Halász Erika – Budaörs, Budapesti út 77.
— harmadik helyezett Szigeti Attila, AKA-S Bt. – Budaörs, Budapesti út 106.
A Bizottság három különdíjat hirdet az 1. számú „Családi ház és környezete” kategóriában:
Krix György – Budaörs, József Attila u. 29.
Tóth Hajnalka – Budaörs, Deák Ferenc u. 32.
Matolcsi Zita – Budaörs, Petőfi u. 6.
(Budaörsi Infó)
facebook:
0 Komment