Labdarúgó NB II – Hajrágólokkal nyert a Vasas a Budaörs ellen

(Budaörs, 2021. február 22. – Budaörsi Infó) – A Vasas az utolsó percekben szerzett gólokkal győzött 3-1-re a Budaörs ellen a labdarúgó NB II 25. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. A találkozót az M4 Sport+ élőben közvetítette.

Az angyalföldiek az első félidő végén vezetést szereztek, a vendégek azonban a második félidő közepén egyenlíteni tudtak, pontot azonban nem szereztek, mert a 86. percben Radó, majd a 90. Feczesin is betalált.

A Vasas így továbbra is öt pont hátránnyal második a tabellán a DVSC mögött.

A Budaörsnek megvoltak a helyzetei, a hazaiak kapusának bravúrokat kellett bemutatnia több alkalommal is. A végeredmény akár fordított is lehetett volna.

VASAS–BUDAÖRSI SC 3–1 (1–0)

Budapest, Illovszky Rudolf Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Bognár Tamás (Kulman Tamás, Kovács Gábor)

VASAS: Jova – Szivacski, Szilágyi Z., Viczián, Silye – Kovács M. (Hinora, 54.), Berecz, Hidi M. – Radó (Szatmári L., 90+1.), Feczesin, Balajti (Pekár, 84.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs

BUDAÖRS: Kovács P. – Marques-Airosa (Molnár T., 73.), Kékesi, Vágó, Pintér D. – Molnár Cs., Sajbán Mi., Zsidai (Halmai Á., 61.), Petró – Horváth R., Pethő. Vezetőedző: Márkus Tibor

Gólszerző: Feczesin (1–0) a 45., Petró (1–1) a 76., Radó (2–1) a 86., Feczesin (3–1) a 90. percben

Schindler Szabolcs: Jól indítottuk a meccset, az első félidőben sok helyzetet kidolgoztunk és lélektanilag jókor szereztük meg a vezetést. A szünet után felhoztuk az ellenfelet, elkerülhető gólt kaptunk, de a csapat bebizonyította, hogy van tartása.

Márkus Tibor: Bár nem kezdtünk jól, az első negyedóra után megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre. Rosszkor jött a kapott gól, de a szünet után tovább javult a játékunk. Az egyenlítés után  aztán ahelyett, hogy újabb találatot szereztünk volna, mi kaptunk gólt. Sokat tettünk a győzelemért, sajnálom a vereséget.