Labdarúgó NB II – Fontos pontot szerzett a Budaörs az ETO FC Győr ellen

(Budaörs, 2019. október 7. – Budaörsi Infó) Megszakadt a Budaörs vereségsorozata. A Győrt fogadta ideiglenes otthonában, Tatabányán a csapat, az NB II. 12. fordulójában.

Nagy csatát hozott a Budaörs–ETO FC Győr mérkőzés. A BSC zsinórban négy bajnoki vereség után próbált javítani.

A hosszú széria után fontos pontot szerzett a Budaörs az ETO FC Győr ellen.

A Bognár György vezette együttes kétszer is előnyt szerzett a küzdelmes meccsen, a győri Szántó Regő viszont kétszer is kiegyenlítette a hátrányt.

BUDAÖRSI SC–ETO FC GYŐR 2–2 (1–1)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 300 néző. Vezette: Radványi Ádám (Király Zsolt, Kulman Tamás)

BUDAÖRS: Szabó B. – Mocsi, Kékesi, Forgács A. – Menyhárt, Molnár Cs., Stieber A. (Molnár B., 85.), Ódé – Molnár T., Kulcsár T. (Horváth E., 66.), Szabó L. (Végh G., 74.). Vezetőedző: Márkus Tibor

GYŐR: Horváth T. – Kovács K., Vukaszovics, Gengeliczki, Vári – Simon M. (Gránicz, 60.), Borbély (Horváth Z., 73.), Vaskeba – Lovrencsics B. (Harizopulosz, 60.), Andrics, Szánthó. Vezetőedző: Boér Gábor

Gólszerző: Kulcsár T. (1–0) a 24., Szánthó (1–1) a 37., Molnár T. (2–1) az 56., Szánthó (2–2) a 67. percben

Márkus Tibor
: Az elmúlt időszak negatív sorozata után nem voltunk könnyű helyzetben, de az egy pontra maximálisan rászolgáltunk. Talán több is volt számunkra ebben a mérkőzésben.

Boér Gábor: Nem érdemeltünk győzelmet, mert nem úgy futballoztunk, ahogyan mérkőzés előtt megbeszéltük. Már az előző meccsen elveszítettük a fonalat, s egyelőre nem is találtuk meg.

Budafok – Nyíregyháza 2-0

A Vasas a Balmazújváros kizárása miatt nem lépett pályára a fordulóban.

Az állás: 1. MTK 24 pont/11 mérkőzés, 2. Budafok 22/11, 3. Csákvár 21/10

A Budaörs 9 ponttal a 18. helyen áll a bajnokságban.

A következő bajnoki a válogatott szünet miatt két hét múlva (10.20) lesz a Dorog ellen. A mérkőzés 14.30-kor kezdődik.