Esőben is Fut az Örs – Győzött a Kesjár Csaba Általános Iskola

(Budaörs, 2019. október 6. – Budaörsi Infó) 2019. október 5-én rendezték meg Budaörsön a Fut az Örs futóversenyt, ahol kicsik és nagyok egyaránt összemérhették az erejüket. A tömegnél már csak a szülők lelkesedése volt nagyobb, mintha csak egy nemzetközi versenyen lettünk volna, az eső sem tántorított el senkit.

Budaörs Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala és a Kesjár Csaba Általános Iskola rendezésében került sor a szombati utcai futóversenyre. A futók a Kesjár elől indultak és ugyanoda is értek célba.

futazors00013

Az alsós tanulók számára egy 600-800 méteres távot, a felsősöknek és a középiskolásoknak 1000-1500, a felnőtteknek pedig 1500-3000 méteres távot kellett teljesíteni.

Először mindenki bemelegített, aztán pedig elindulhatott a futás. Minden korosztályban hirdettek első, második és harmadik helyezettet, de természetesen minden résztvevő győzött, hisz tett az egészségéért.

Az érmeket Wittinghoff Tamás, Budaörs polgármestere tette a dobogósok nyakába.

Az eső ellenére közel 1500 versenyző mutatta fel az eltökéltség erejét. Minden indulónak csak gratulálni lehet!

futazors00010

A 28.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak: