Labdarúgó NB II – Megszerezte idénybeli első győzelmét a Budaörs

(Budaörs, 2019. augusztus 12. – Budaörs) Az idény harmadik összecsapásán megszerezte első győzelmét a Budaörs. A csapat a Vácot fogadta ideiglenes otthonában, Tatabányán.

Vasárnap kilenc mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB II 3. fordulójában. Az MTK négy gólt vágva ütötte ki a Dorogot, míg a Budaörs a Vác ellen győzött négy gólt szerezve.

Harmadszor kapott ki egygólos vezetés után a Vác, amely most a Budaörs ellen került előnybe, de a szünet után elfáradt, s a budaörsiek négyszer is betaláltak – írta a meccsről a nemzetisport.hu.

BUDAÖRS–VÁC FC 4–1 (1–1)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Gaál Ákos (Huszár Balázs, Király Krisztián)

BUDAÖRS: Varasdi – Menyhárt, Mocsi, Forgács A., Medgyes S. – Szabó B. (Bakos Sz., 46.), Molnár Cs. (Molnár T., 56.), Tóth K., Fodor D. – Pethő (Kulcsár, a szünetben.), Halmai Á. Szakmai igazgató: Bognár György

VÁC: Halasi – Szűcs K., Kasza, Dulló, Hajnal B., Juhász Gy. (Pusztai, 82.) – Magos, Zámbó, Géringer, Lassú (Szalánszki, 63.) – Pölöskei (Filipovics, a szünetben). Vezetőedző: Bánföldi Zoltán

Gólszerző: Fodor D. (36.), Kulcsár (62., 77.), Molnár T. (84.), ill. Pölöskei (19.)

Bognár György:
Akadozik még a gépezet, nem olyan folyamatos a játékunk, mint szeretnénk, de javuló tendenciát mutatunk.

Bánföldi Zoltán: Szorosabb eredményre számítottam, de látszott, hogy egy összeszokottabb csapat ellen léptünk pályára, amely könyörtelenül kihasználta a helyzeteit.

budaors_futball_bsc_2019

Merkantil Bank Liga NB II, 3. forduló:
————————————–
FC Ajka-Kazincbarcika 0-2 (0-2)
Aqvital FC Csákvár-Budafoki MTE 2-1 (1-1)
Szolnoki MÁV FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1 (0-1)
BFC Siófok-Gyirmót FC Győr 2-1 (2-1)
WKW ETO FC Győr-Duna Aszfalt Tiszakécske 2-1 (1-0)
Soroksár SC-Nyíregyháza Spartacus FC 3-2 (1-1)
Dorogi FC-MTK Budapest 0-4 (0-1)
Budaörsi SC-Vác FC 4-1 (1-1)
Szeged-Csanád Grosics – Szombathelyi Haladás 1-1 (1-0)

Hétfőn:

Békéscsaba 1912 Előre-Vasas FC 2-0 (1-0)

Az élcsoport: 1. ETO FC Győr 9 pont (6-1), 2. Csákvár 9 (7-4), 3. Budafok 6 … 9. Budaörs 4

Egy hét múlva a Budafokhoz látogat a Budaörs!