Női kézilabda NB I – Döntetlent játszott a Budaörs idegenben

(Budaörs, 2019. április 1., Budaörsi Infó) – A Budaörs értékes pontot hozott el az MTK-tól a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Az MTK nagy előnyt adott le a Budaörs ellen, és a két csapat osztozott a pontokon.

MTK BUDAPEST–MOYRA BUDAÖRS HANDBALL 29–29 (21–15)

Népfürdő utca, 250 néző. V: Horváth P., Marton B.

MTK: Győri – Slakta 2, KARNIK 10 (3), DAKOS 4, Tóth E. 4 (1), Termány 5, Fekete B. 1. Csere: LAJTOS (kapus), Nonn, Mihálffy 1, Stranigg 1, Kovács G. 1, Horváth N., Bánfai, Zsiborás. Edző: Golovin Vlagyimir

BUDAÖRS: Wéninger – Dávid-Azari 2 (1), Szabadfi 3, Gerháth, Hajduch 2, PÁLOS-BOGNÁR 4, Mézes. Csere: SIPEKI (kapus), Soós, Zsigmond, HORNYÁK Á. 6, Horváth L. 3 (2), Braun 2, ERTL 7 (4), Csáki, Kaczur. Edző: Neukum Tamás

Az eredmény alakulása. 7. perc: 5–2. 13. p.: 10–6. 22. p.: 15–9. 29. p.: 20–13. 37. p.: 22–18. 46. p.: 24–23. 55. p.: 28–27

Kiállítások: 10, ill. 6 perc

Hétméteresek: 6/4, ill. 8/7

Golovin Vlagyimir:
Két ellentétes félidő után igazságos döntetlen született.

Neukum Tamás: Az első félidőben semmit sem valósítottunk meg a megbeszéltekből, gyengén védekeztünk, hiányzott az agresszivitás. Harmincöt perc után játszotta azt a csapat, amit addig is kellett volna, igazságos a döntetlen, de talán a győzelmet is megérdemeltük volna.