Labdarúgó NB II – A szerencse a Kazincbarcika mellé állt a Budaörssel szemben

(Budaörs, 2019. április 1. – Budaörsi Infó) – A forduló egyik meglepetésének a Kazincbarcika Budaörs elleni tatabányai sikerét lehet tekinteni a labdarúgó NB II vasárnapi 30. fordulójában.

Gálhidi György együttese 0–1-ről tudott fordítani – igaz, szerencsével, hiszen a meccs a 91. percben Tóth Keve öngóljával dőlt el a mérkőzés az ő javukra.

BUDAÖRSI SCKAZINCBARCIKA 1–2 (1–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 70 néző. Vezette: Barna Gábor (Kis Zoltán, Kiss Balázs)

BUDAÖRS: Demjén – Marques-Airosa (Deli, 69.), Fényes, Tányéros Á., Medgyes – Lengyel B. (Fejős, 55.), Sajbán Miklós, Stieber A., Tóth K. – Csiki (Csobánki, 86.), Sajbán Máté. Megbízott edző: Márkus Tibor

KAZINCBARCIKA: Fila – Heil, Fótyik, Belényesi, Palmes – Oltean (Krausz, 75.) – Gábor (Jurj, 60.), Toma, Kiss B., Szabó L. – Lukács R. (Tóth L., 65.). Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerző: Csiki (1–0) a 41., Szabó L. (1–1) az 55., Tóth K. (1–2, öngól) a 90. percben
Márkus Tibor: Amilyen nehezen szereztük meg a vezetést, a második félidőben olyan könnyen engedtük ki a kezünkből a meccset.

Gálhidi György: Két hétig gyakoroltunk egy játékrendszert, amelyről öt perc alatt kiderült, hogy nem működik. Szerencsére a régi szisztéma már sokkal jobb volt. Gratulálok a fiúknak, remekül játszottak, és jobb helyzetkihasználással akár magabiztosabb győzelmet is arathattunk volna.