Női kézilabda NB I – A Vác legyőzte a Budaörsöt

(Budaörs 2019. január 14., Budaörsi Infó) – A Vác öt góllal győzte le a Budaörsöt a női kézilabda NB I szombati találkozóján.

A Budaörs gyenge kezdést követően a második félidőben felzárkózott a Vácra, de a pontszerzésre esélye sem volt – írta a meccsről a nemzetisport.hu.

GVM EUROPE-VÁC–MOYRA–BUDAÖRS HANDBALL 27–22 (15–6)

Vác, 550 néző. Vezette: B. Pech, Vágvölgyi

VÁC: ARENHART 1 – DIÓSZEGI 5, Szabó K. 3, Lakatos 3, Helembai F., Kácsor 4, Radoszavljevics 3. Csere: Suba (kapus), De Souza 3 (3), SZAMORÁNSKY P. 4, Iván 1, Szondi. Edző: Szilágyi Zoltán

BUDAÖRS: SIPEKI – Ertl, Pásztor N. 3, Hajduch, Zsigmond V. 3, Pálos-Bognár, Mézes 4. Csere: Soós 1, Gerháth 2, Hornyák Á. 2, Szabadfi 1, Dávid-Azari 3, Horváth L. 3. Edző: Neukum Tamás

Az eredmény alakulása. 9. perc: 6–2. 17. p.: 9–3. 25. p.: 12–5. 36. p.: 17–10. 42. p.: 22–11. 53. p.: 26–15

Kiállítások: 10, ill. 12 perc

Hétméteresek: 6/3, ill. –

Szilágyi Zoltán:
Az első játékrészben látott kiváló védőmunkával megtámogatott remek kapusteljesítménnyel sikerült eldöntenünk a pontok sorsát. A szünet után elégedetlen voltam a technikai hibák számával és a helyzetkihasználással. Ha nagyobb céljaink vannak, akkor ezen javítanunk kell.

Neukum Tamás: Sokadik alkalom ez már, amikor az első félidőben ziccereket rontunk és sorozatban eladjuk a labdákat. A sok ki nem kényszerített hiba miatt ez a meccs is hamar eldőlt. Ezt követően már felszabadultabban, jobban kézilabdáztunk.