Labdarúgó NB II – Négy góllal győzött a Budaörs

(Budaörs, 2018. szeptember 17. – Budaörsi Infó) – Négy góllal győzött a Budaörs a Dorog vendéglátójaként Tatabányán a labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában vasárnap.

Czvitkovics Péter volt a főszereplője a Budaörs–Dorog találkozónak, a rutinos középpályás három gólt szerzett – egyet szabadrúgásból, egyet tizenegyesből, egyet pedig akcióból. Ezt még Sajbán Máté is megtoldotta eggyel, míg a dorogiak erejéből csak a szépítésre futotta – írta meg a nemzetisport.hu a találkozóról.

BUDAÖRSI SC–DOROGI FC 4–1 (2–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 200 néző. Vezette: Veizer Roland (Szabó Péter, Horváth Zoltán)

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Gyurácz, Tányéros Á., Ódé – Czvitkovics, Sajbán Miklós (Fejős, 67.), Kesztyűs – Sajbán Máté, Fodor D. (Végh G., 83.), Csiki (Csobánki, 56.). Szakmai igazgató: Bognár György

DOROG: Horváth G.  – Erdélyi, Zachán, Nagy Zs., Papp M. – Nagyházi (Kitl M., a szünetben), Nagy I. (Vígh Á., 60.) – Faragó (Sitku, 57.), Mészáros Á., Szedlár – Városi. Vezetőedző: Miskei Attila

Gólszerző: Czvitkovics (1–0) a 20., Sajbán Máté (2–0) a 41., Szedlár (2–1) az 52., Czvitkovics (11-esből, 3–1) az 54., Czvitkovics (4–1) a 80. percben

Bognár György: A legutóbbi mérkőzésünkhöz képest sokat léptünk előre. A mai teljesítményünket jó közepesre értékelem.

Miskei Attila: Több fordulópontja volt a mérkőzésnek, ezekből minden alkalommal a Budaörs jött ki jobban. Egyéni teljesítményekben és koncentrációban nagyon sokat kell javulnunk.