Labdarúgó NB II – Először kapott ki a Budaörs

(Budaörs, 2018. augusztus 20., Budaörsi Infó) – A Kaposvári Rákóczi 3-2-re legyőzte a Budaörsi SC-t a labdarúgó NB II negyedik fordulójában, vasárnap ideiglenes otthonában, Tatabányán.

Az újonc somogyiaknak egy vereség és két döntetlen után ez volt az első sikerük az új idényben, a Budaörs pedig első alkalommal kapott ki. A Kaposvár a meccs elején vezetéshez jutott, s hiába egyenlített kétszer is Bognár György csapata, Bíró szerencsés góljára Fodor csak kapufával tudott válaszolni.

BUDAÖRSKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2–3 (2–2)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 100 néző. Vezette: Nagy Norbert (Szabó Péter, Kulman Tamás)

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Tányéros Á., Ódé (Csobánki, 76.) – Medgyes, Fényes (Czvitkovics, 46.), Sajbán Máté, Lengyel B. (Sajbán Miklós, 84.) – Kesztyűs, Fodor D. Z. Szakmai igazgató: Bognár György

KAPOSVÁR: Pogacsics – Vachtler, Ur, Szabó A., Hadaró (Fodor M., 46.) – Beliczky, Godzsajev, Hegedűs – Bíró D. (Csernák, 67.), Rajczi, Zsiga (Kollega, 57.) Vezetőedző: Waltner Róbert

Gólszerző: Beliczky (0–1) a 8., Sajbán Máté (1–1) a 18., Rajczi (11-esből, 1–2) a 41., Lengyel B. (11-esből, 2–2) a 46., Bíró D. (2–3) a 65. percben

Bognár György:
Körülményesen, lassan játszottunk, a Kaposvár pedig kihasználta ezt, amiért gratulálok nekik. Ha én vezetem ezt a meccset, biztosan nyerünk…

Waltner Róbert: Elégedett vagyok a látottakkal, hiszen nagyon jó csapatot győztünk le idegenben. Igazi csapatmunka volt, mindenki a szívét-lelkét kitette a pályára. Gratulálok a fiúknak, megérdemelték ezt a sikert.