Labdarúgó NB II – A Soroksár döntetlent játszott a Budaörs vendégeként

(Budaörs, 2018. április 12. – Budaörsi Infó) – A Merkantil Bank Liga 23. elhalasztott fordulóit pótolták a csapatok szerdán. A Soroksár döntetlent játszott a Budaörs vendégeként Tatabányán.

A 2–2-es döntetlenre végződő Budaörs–Soroksár mérkőzés különlegessége az volt, hogy a vendégek mindkétszer büntetőből egyenlítettek.

Ráadásul kaptak egy harmadik tizenegyest is, ám azt Gyepes Gábor fölé rúgta, miután két perccel korábban a másikat értékesítette.

A soroksáriak közel 50 percet emberelőnyben töltöttek, ám ezután Gyepes is piros lapot kapott.

BUDAÖRSI SC–SOROKSÁR SC 2–2 (1–1)

Tatabánya, 50 néző. Vezette: Molnár Attila (Szalai Dániel, Máyer Gábor)

BUDAÖRS: Kemenes – Menyhárt, Kékesi, Tányéros Á., Ódé – Medgyes (Sajbán Máté, 67.), Fényes, Bakos Sz., Lengyel B. – Adamcsek (Palincsár, a szünetben), Fodor D. (Pethő, 76.). Szakmai igazgató: Bognár György

SOROKSÁR: Steer – Fülöp N., Dvorschák (Albert Á., a szünetben), Gyepes, Silye – Huszák, Csillag (Lakatos I., 65.) – Tamási Zs., Csernik, Kundrák – Pál A. (Popov, 79.). Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző:
Lengyel B. (1–0) a 7., Gyepes (11-esből, 1–1) a 13., Huszák (11-esből, 1–2) a 71., Sajbán Máté (2–2) a 80. percben

Kiállítva: Fényes (a második sárga lap után) a 31., Gyepes (a második sárga lap után) a 80. percben

Bognár György:
Sajnálom a játékosaimat, mert semmi mást nem szerettek volna, csak futballozni…

Lipcsei Péter: A kiállítás után el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Három tizenegyest kaptunk, ebből Gyepes Gábor a tizenötödik percben egyet kihagyott.