Labdarúgó NB II – A Budaörs gólzáporos sikere az ETO FC Győr ellen

(Budaörs, 2018. április 9., Budaörsi Infó) – A 29. fordulóban az ETO FC Győr volt az ellenfelünk vasárnap. A kilátogató szurkolók nem csalódtak, hiszen szebbnél szebb gólokat láthattak és örülhettek a Budaörs gólzáporos sikerének.

A Budaörs esélyt sem adva győzött 5-2-re közvetlen riválisa, az ETO FC Győr ellen.

BUDAÖRSI SC–ETO FC GYŐR 5–2 (2–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 250 néző. Vezette: Bogár Gergő

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Tányéros Á., Ódé – Czvitkovics (Pethő, 81.), Csobánki, Bakos Sz., Medgyes – Palincsár (Fényes, 71.), Sajbán Máté (Fodor D., 67.).
Szakmai igazgató: Bognár György

GYŐR: Gyurákovics – Vadász, Debreceni, Gyagya, Kovács K. – Bagi, Magasföldi (Szatmári L., 61.) – Szánthó, Tajthy (Szabó L., a szünetben), Szimcsó (Zamostny, 76.) – Erdélyi.

Vezetőedző: Szentes Lázár

Gólszerző: Medgyes (1–0) a 31., Sajbán Máté (2–0) a 43., Bakos Sz. (3–0) az 53., Debreceni (öngól, 4–0) az 58., Demjén (öngól, 4–1) a 66., Debreceni (4–2) a 84., Medgyes (5–2) a 90. percben

Bognár György: Az öt szerzett gól ellenére nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert nem volt mindig folyamatos a játékunk. A győzelmünk ettől függetlenül teljesen megérdemelt.

Szentes Lázár: Előzetesen is sok gólos mérkőzést vártam, ami be is jött, de az eloszlás természetesen nem tetszik. Súlyos védelmi hibák eredményezték az öt kapott gólt.

Az éllovas MTK 4-2-re kikapott a Soroksár vendégeként. A Mosonmagyaróvár 1-0-ra győzött a Nyíregyházán. A második Kisvárda 1-0-ra győzött a Szolnokon.