Labdarúgó NB II – Negyedóra alatt négy góllal fordított idegenben a Budaörs

(Budaörs, 2018. március 12. – Budaörsi Infó) A Budaörs 4-1-re győzött a Kazincbarcika vendégeként a labdarúgó NB II 24. fordulójának vasárnapi játéknapján, Tiszaújvárosban.

A Kazincbarcika az első félidőben vezetéshez jutott, a Budaörs a 77. percben egyenlített, majd fordított.

KAZINCBARCIKAI SC–BUDAÖRSI SC 1–4 (1–0)

Tiszaújváros, 100 néző. Vezette: Dolnegó Bálint (Kovács II Gábor, Baghy Csaba)

KAZINCBARCIKA: Fila – Palmes, Heil, Belényesi Cs., Süttő – Kovács O. (Engel, 77.), Hegedűs D. – Gábor, Sigér Á., Orovecz (Mikló, 63.) – Murai (Kristófi, 70.).
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

BUDAÖRS: Kemenes – Menyhárt, Kékesi, Tányéros Á., Medgyes – Fényes, Bakos Sz. (Sajbán Miklós, 81.) – Szántó (Pethő, a szünetben), Czvitkovics, Fodor D. – Adamcsek (Lengyel B., 67.).
Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Murai (1–0) a 22., Czvitkovics (11-esből, 1–1) a 76., Pethő (1–2) a 83., Czvitkovics (11-esből, 1–3) a 85., Lengyel B. (1–4) a 88. percben

Vitelki Zoltán: Csak az első félidőben játszottunk úgy, ahogyan szerettünk volna. Szünet után elképesztő hibákat követtünk el, a védelmünk nem volt stabil, és ellenfelünk ezt jól kihasználta. Az első tizenegyes fordulópontot jelentett, a folytatásban már magunkat húztuk le még mélyebbre.

Bognár György: Megpróbáltuk végig irányítani a mérkőzést, de ez csak hetven percig sikerült. Szerencsére számunkra megfelelően alakult a hajrá.