Labdarúgó NB II – Három góllal győzött vendégként a Budaörs

(Budaörs, 2017. december 4. – Budaörsi Infó) Vasárnap délután a két éllovas, az MTK és a Kisvárda is begyűjtötte a három pontot, előbbi simán nyert otthon a Csákvár ellen, utóbbi a végén csikarta ki a győzelmet Mosonmagyaróváron. Győzött a Budaörs is vendégként.

Gyirmóton a vendég budaörsiek örülhettek, hiszen Bognár György gárdája Horváth Roland triplájával mind a három pontot megszerezte a tavaly még élvonalbeli együttes otthonában.

GYIRMÓT FC GYŐR–BUDAÖRSI SC 1–3 (0–2)

Győr-Gyirmót, 300 néző. Vezette: Bogár Gergő (Kóbor Péter, Becséri Gergely)

GYIRMÓT: Sebők Zs. – Achim Sz., Lengyel D., Lázár P., Présinger – Kiss M. (Farkas Z., 55.), Varga P. – Paku (Czár, 71.), Nagy P., Stieber A. (Vörösbaranyi, 88.) – Sandal. Vezetőedző: Hannich Péter

BUDAÖRS: Bese – Marques-Airosa, Tányéros Á., Kékesi, Medgyes – Csobánki, Lengyel B. (Sajbán Miklós, 80.) – Horváth E. (Fodor D., 75.), Sajbán Máté, Czvitkovics (Ódé, 90.) – Horváth R. Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Horváth R. (0–1) a 32., Horváth R. (0–2) a 44., Nagy P. (11-esből, 1–2) a 76., Horváth R. (1–3) a 93. percben

Hannich Péter:
A mérkőzés elején nagyon gyengén futballoztunk, a szünet után azonban már elfogadható volt a teljesítményünk, de a szerencse sem pártolt mellénk. Érthetetlen, hogy az ETO és az MTK elleni jó futball után hogyan lehet ennyire gyengén játszani.

Bognár György: Nagyon elégedett vagyok a csapattal, végig jobbak voltunk, sok helyzetet dolgoztunk ki, győzelmünkhöz kétség sem férhet.