Labdarúgó NB II – A Budaörs negyedóra alatt elintézte a Csákvárt

(Budaörs, 2017. október 23 – Budaörsi Infó) – A BFC Siófok hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Nyíregyháza csapatát a labdarúgó NB II 14. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Budaörs a szünet után negyedóra alatt elintézte a Csákvárt.

A siófokiak ezt megelőzően csak egyszer, az első fordulóban tudtak nyerni a másodosztályban.
Mostani sikerüknek köszönhetően elmozdultak a tabella utolsó helyéről, mivel a Csákvárt és a Sopront is megelőzték. Előbbi a Budaörstől, utóbbi a listavezető MTK-tól kapott ki négy góllal.

AQVITAL FC CSÁKVÁRBUDAÖRSI SC 1–5 (1–1)

Csákvár, 300 néző. Vezette: Gaál Á.

CSÁKVÁR: Horváth D. – Rétyi, Tar, Csonka, Baranyai – Sándor Gy., Mészáros D. (Bokros, 68.) – Molnár T., Polonkai, Nagy Zs. (Galambos, 68.) – Máté (Molnár Cs., 54.).
Vezetőedző: Szijjártó István

BUDAÖRS: Bese B. – Wild, Gyurácz, Tányéros, Medgyes S. – Csobánki, Sajbán Miklós – Pethő (Deli, 70.), Bakos (Szántó, 84.), Sajbán Máté – Horváth R. (Ódé, 78.).
Szakmai igazgató: Bognár György

Gólszerző: Bakos (11-esből, 0–1) az 5., Molnár T. (1–1) a 9., Pethő (1–2) a 49., Bakos (1–3) az 52., Sajbán Miklós (1–4) a 64., Sajbán Máté (1–5) a 70. percben

Szijjártó István:
Az első félidei játékunk rendben volt, semmi jele sem volt, hogy ez lesz a vége. Azt én is szeretném tudni, hogy mi történt a szünet után. A Budaörs többet tett a győzelemért, megérdemelten nyert.

Bognár György: Bár az eredmény túlzó, végig mi irányítottuk a mérkőzést. Gratulálok játékosaimnak, ma végig jól futballoztak.