Női kézilabda NB I – Hazai sikerek

A Debrecen és a Kisvárda is hazai pályán győzött a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.

A K&H női kézilabda liga 15. fordulójában a DVSC-TVP 33-29-re legyőzte a Budaörs Handball csapatát a Hódos Imre Sportcsarnokban. A meglepetés elmaradt, de a mai teljesítmény alapján kijelenthetjük, hogy játékban és eredményben is közelebb kerültünk ellenfelünkhöz a szeptemberi bajnokihoz képest. Végig kapaszkodtunk, komoly küzdelemre és csatára késztettük Tone Tiselj csapatát. A meccs krónikájához azonban sajnos az is hozzátartozik, hogy a találkozó 20. percében Kiskartali Zsófia komolyabbnak tűnő sérülést szenvedett. Az egész budaörsi kézilabda család nevében mihamarabbi teljes felépülést kívánunk neki! Csapatunk a tabella 9. helyén áll, folytatás jövő hét szombaton, hazai pályán az MTK ellen – olvasható a budaorshandball.hu-n.

Eredmények:

Kisvárda Master Good SE-Kispest NKK 29-22 (17-13)

DVSC-TVP – Budaörs 33-29 (17-14)

DVSC-TVP:
Lajtos, Horváth-Pásztor (kapusok), Punko 8, Jezsikava 7, Garbuz 6, Csáki 6(4), Sirián, Kelemen 2-2, Tóvizi, Marincsák 1-1, Varsányi, Deszpotovics, Tóth M., Pénzes, Siska, Szabó P.
Vezetőedző: Tone Tiselj

Budaörs Handball:
Andrási, Schneck, Györkös (kapusok), Juhos 9(6), Hornyák Á. 5, Hatala, Mézes 4-4, Pálos-Bognár 3, Szabadfi 2, Kiskartali, Horváth B. 1-1, Karalyos, Zsigmond, Ivanics, Kamuti, Kovács A.
Vezetőedző: Mihály Attila

Az eredmény alakulása: 5p.: 5-2, 13p.: 7-7, 24p.: 13-11, 35p.: 20-16, 45p.: 27-21, 56p.: 32-28

Kiállítások: 8, illetve 6 perc

Hétméteresek: 4/4, illetve 6/6

Sárga lapok: 2, illetve 2

budaors_handball_kezilabda_csapat_2017marc3

FRISS:

Hazai siker Vácon az Érd ellen

Budapest, 2017. március 4., szombat (MTI) – A Vác hazai pályán öt góllal verte a harmadik helyezett Érdet szombaton a női kézilabda NB I-ben.