Sikerekkel indult a Pingpong Hete rendezvénysorozat Budaörsön

Sikerekkel kezdődött a Pingpong Hete rendezvénysorozat Budaörsön, a magyar női válogatott 3:1 arányban legyőzte a svédeket, a Budaörsi Sport Club játékosa Pergel Szandra 1:1-es mérkőzés állásnál két szettes hátrányból fordítva segítette győzelemhez a magyar válogatottat.

A csapat vezéregyénisége ez alkalommal is Póta Georgina volt, aki két győzelemmel járult hozzá a sikerhez.

A magyar női válogatott győzelemmel és csoport elsőséggel zárta a Téglás Péter szövetségi kapitánnyal közös munkát, a rendezéshez pedig a svéd válogatott vezetője, és az Országos Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ) is gratulált a Budaörsi Sport Clubnak.

A városi sportcsarnok aulájában felállított asztalokon szinte egész nap pattog a labda.

Szombaton 10:00 órakor veszi kezdetét az amatőr bajnokság.

Szintén szombaton 18:00 órakor pedig a Budaörsi 2iSC-Bursa (török) ETTU Kupa negyeddöntőre kerül sor.

Friss hír, hogy az Európai Asztalitenisz Szövetség (ETTU) döntése értelmében a törökországi helyzet veszélyessége miatt a második mérkőzésre is Budaörsön kerül sor, 2017. január 29-én vasárnap 18:00 órakor az 1. Számú Általános Iskola tornacsarnokában (2040. Budaörs, Hársfa u. 29.).