Győzött idegenben a Budaörs

A Labdarúgó Merkantil Bank Liga 26. fordulójában idegenben győzött a Budaörs!  Gratulálunk!

Helyszín: Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklósi TK Sporttelep

Időpont: 2016.05.08. (vasárnap) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács János (asszisztens: Horváth Róbert, Becséri Gergely). Tartalék játékvezető: Nagy Norbert

SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta – Puskás G., Kovács J., Bora, Sváb – Kokenszky, Horváth P. (Szepessy, 58., Gubacsi, 71.), Gulyás M., Lévai (Irmes, 79.) – Nagy O. – Vólent. Vezetőedző: Tamási Zoltán

BUDAÖRS: Szentpéteri – Horváth L., Gál Sz., Hegedűs J. (Ferkó, 86.), Ódé – Csobánki, Sajbán Miklós – Menyhárt (Márques-Arosa, 71.), Bogáti (Sajbán Máté, 62.), Papp M. – Szabó V. Vezetőedző: Miskei Attila

Végeredmény:

Szigetszentmiklós-Budaörs 1-2 (1-0)

SZTK-ERIMA–BUDAÖRSI SC 1–2 (1–0)

Szigetszentmiklós, 350 néző. Vezette: Takács János (Horváth Róbert, Becséri Gergely)

Gólszerző: Nagy O. (0–1) a 40., Szabó V. (1–1) a 70., Sajbán Máté (1–2) a 88. percben

MESTERMÉRLEG

Tamási Zoltán: – Az első félidőben megnyerhettük volna a mérkőzést, de csak egy gólt szereztünk. Szünet után elfáradtunk, és érthetetlen módon visszaálltunk, ezért veszítettünk. Sajnálom, hogy kikaptunk, de biztos vagyok benne, a hátralévő mérkőzéseken megszerezzük a bennmaradáshoz szükséges pontokat.

Miskei Attila: – Az első félidőben zavartan játszottunk, kevés elképzeléssel, szünet után azonban óriási csapatteljesítménnyel megfordítottuk a mérkőzést. Remélem, vége a megpróbáltatásainknak, és visszatérünk a helyes útra.

(Budaörsi Infó, forrás: BSC, Nemzeti Sport Online)