In Memoriam Linde László atya

2012. október 11-én, életének 47., pappá szentelésénk 11. évében Laci atyát váratlanul magához szólította a teremtő. Emlékünkben örökké élni fog, és hálásak lehetünk azért a 4 évért, amit községünkben szolgált. 

 

 

2003. és 2007. között minden vasárnap láthattuk, hallhattuk. A 9-es (gyerek)mise a római katolikus templomban zsúfolásig megtelt. Laci atya mindig tudott újat mondani. Felnőttnek, gyereknek egyaránt. 2007-be azután új nyájat kapott a pásztor. Szigetszentmiklósra helyezték plébánosnak, ami papként komoly kihívást és feladatot jelentett számára. De becsülettel helytállt, új helyén is megszerették. Éppen ezért taglózott le mindenkit a hír: 2012. október 11-én, életének 47., pappá szentelésénk 11. évében Laci atyát váratlanul magához szólította a teremtő. Emlékünkben örökké élni fog, és hálásak lehetünk azért a 4 évért, amit községünkben szolgált. Laci atya utolsó földi útjára 2012. október 30-án (kedden) a 14 órakor kezdődő gyászmise után kerül sor a Szigetszentmiklósi plébániatemplomban.

facebook:

0 Komment

Válasz küldése

Be kell jelentkeznie, a komment írásához.